Novostavba rd se třemi byt. jednotkami - Nová Ves

Objekt je dvoupodlažní (přízemí + podkroví), nepodsklepený v celé ploše rodinného domu. Na pozemek se vstupuje ze strany severní z přilehlé místní komunikace , společně s vjezdem do pozemku a následně na volná stání na pozemku investora pro osobní automobily.

Všechny tři samostatné bytové jednotky jsou shodné jak prostorovým uspořádáním tak i výměrami jednotlivých místností bytu.

Ze vstupního zádveří každého bytu se vlevo (resp. vpravo) vstoupí do koupelny s WC a čelně do obývacího pokoje otevřeně propojeného s kuchyňským koutem. Součástí obývacího pokoje je rovněž schodiště vedoucí do podkrovní části bytu. Pod schodištěm je umístěna samostatná místnost komora s umístěným elektrokotlem na vytápění a zásobníkovým ohřívačem teplé užitkové vody přístupná rovněž ze vstupního zádveří. Z místnosti obývací pokoj je řešen výstup velkými tříkřídlovými balkónovými dveřmi na jižní terasu při rodinném domu. Místnost obývacího pokoje je otevřeně propojená s místností kuchyně.

Druhé nadzemní podlaží každého bytu v objektu rodinného domu je řešeno jako noční část bytu. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v druhém nadzemním podlaží. Ostatními místnostmi se rozumí tři samostatné prostorné ložnice (pokoje) a sprcha s WC.