Novostavba rod. domu Cakovicky

Objekt je řešen jako samostatně stojící , půdorysně ve tvaru pravidelného obdélníku. Rodinný dům je dvoupodlažní (přízemí + podkroví), nepodsklepený v celé ploše objektu. První nadzemní podlaží (přízemí) je řešeno jako denní část rodinného domu společně s technickým zázemím celého objektu. Vstup do domu je řešen z východní strany pozemku. Vjezd na pozemek pro osobní automobil společně se vstupem je řešen z jižní strany z přilehlé ulice a to do otevřeného krytého stání, jež je řešena v samostatné složce této projektové dokumentace. Z krytého závětří a následně vstupního zádveří v objektu rodinného domu jsou orientovány dále vstupy vpravo do šatny, vlevo do samostatného pokoje (pro hosty) a čelně do vnitřní střední chodby, která tvoří propojovací prvek mezi ostatními místnostmi přízemí rodinného domu a v níž je současně umístěno schodiště do podkroví rodinného domu. Ostatními místnostmi přízemí se rozumí prostorná koupelna s WC a infrasaunou , technická místnost s pračkou a kotlem na vytápění, prostorná kuchyně s jídelnou a samostatnou místností spíže a výškově snížený obývací pokoj. Na západní stranu pozemku je z obývacího pokoje a z jídelny situován výstup velkými balkónovými dveřmi na případnou terasu při objektu. Druhé nadzemní podlaží (podkroví) objektu je řešeno jako noční část domu. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v podkroví. Ostatními místnostmi se rozumí tři samostatné prostorné ložnice, z nichž jedna je obohacena o balkón na západní straně domu s výstupem velkými dvoukřídlovými balkónovými dveřmi a prostorná koupelna s WC. Osvětlení a větrání podkrovních místností je řešeno především okny ve štítech rodinného domu a ve střešních arkýřích popř. v kombinaci s okny střešními.
Zastřešení objektu je navrženo sedlovým dřevěným krovem opisujícím zastavěný půdorys rodinného domu (pravidelný obdélník) s betonovou taškovou krytinou KM-Beta v barvě šedé popř. černé. Zastřešení domu obsahuje rovněž dva veliké arkýře z nichž v jednom jsou umístěny pouze okna a druhý slouží jako přestřešení balkónu na západní straně rodinného domu
dodávajících daný materiál a v souladu s předpisy a podmínkami pro bezpečnost práce. Bezpečnost práce během provádění výstavby zajišťuje dodavatel stavby s oprávněnou osobou.