Novostavba rodinného domu - Předboj

Po vstupu do objektu jsou ze vstupní předsíně orientovány vstupy do následujících místností. Vlevo do místnosti WC a hned vedle do technické místnosti která zároveň tvoří průchod do garáže a je z ní proveden vstup do samostatné místnosti pro kotel, dále se čelně vstoupí do prostorného obývacího pokoje se zálivem pro kuchyň a jídelnu. na konci předsíně je umístěn samostatný vstup přímo do části kuchyně a hned vedle něj je v předsíni umístěno schodiště do podkroví rodinného domu pod kterým je umístěna obezděná místnost komora. Schodiště je tvarováno jako jednoramenné s pozvolně lomenými stupni 1x zalomené o 180°.  se čelně vstoupí do střední chodby, která tvoří propojovací prvek mezi ostatními místnostmi Z místnosti obývací pokoj je řešen výstup dvěmi velkými dvoukřídlovými balkónovými dveřmi na jižní straně na případnou terasu při rodinném domu. Místnost obývacího pokoje tvoří jeden celek s prostorem kuchyně s jídelnou.

Druhé nadzemní podlaží rodinného domu je řešeno jako noční část. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v druhém nadzemním podlaží. Ostatními místnostmi se rozumí tři samostatné prostorné ložnice (pokoje), šatna a koupelna s WC. Osvětlení všech místností v rodinném domě je řešeno okny v obvodových stěnách a v podkroví v kombinaci s okny střešními. Větrání všech místností je řešeno přirozeně tedy rovněž okny.

Zastřešení objektu je navrženo sedlovým dřevěným krovem s jednou výškovou úrovní hřebene ve tvaru opisujícím zastavěný půdorys rodinného domu (obdélník). Pouze přízemní část místnosti garáže je zastřešena pultovým krovem připojeným k východnímu štítu domu. Jako střešní krytina je navržena betonová střešní taška v barvě černé popř. červené.