Novostavba rodinného domu se třemi byt. jednotkami - Měšice

1.bytová jednotka (východní strana domu)

První nadzemní podlaží (přízemí) bytu je řešeno jako denní část rodinného bytu společně s technickým zázemím celého objektu. Ze vstupního zádveří v objektu rodinného domu se vlevo vstoupí do technické místnosti s kotlem na vytápění a čelně do samostatné střední chodby, která tvoří propojovací prvek mezi ostatními místnosti přízemí a současně je otevřeně propojeno s prostorem obývacího pokoje s kuchyňským koutem v kterém je umístěno jednoramenné schodiště jedenkrát zalomené o 90° s pozvolně lomenými stupni vedoucí do podkroví rodinného domu. Ostatními místnostmi přízemí se rozumí sprcha s WC, pokoj a obývací pokoj s kuchyně a jídelnou otevřeně propojenou s obývacím pokojem. Z místnosti obývací pokoj je orientován výstup velkými jednokřídlovými balkónovými dveřmi na terasu při bytové jednotce objektu rodinného domu. V kuchyňském koutě je umístěn vstup do samostatné místnosti spíže s přirozeným odvětráním průduchy u podlahy a u stropu.

Druhé nadzemní podlaží bytové jednotky je řešeno jako noční část. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v podkroví. Ostatními místnostmi se rozumí tři samostatné prostorné ložnice (pokoje) a koupelna s WC. Z chodby je orientován otevřený průhled do prostoru obývacího pokoje. Z podkroví je rovněž orientován vstup do podkroví nad středním traktem domu společného se třetí bytovou jednotkou.

 

2.bytová jednotka (střední trakt domu)

Střední bytová jednotka je řešena jako přízemní a obsahuje vstupní zádveří z kterého jsou orientovány vstupy vpravo do koupelny s WC, vlevo do pokoje a čelně do obývacího pokoje s kuchyní. Z místnosti obývací pokoj je orientován výstup velkými jednokřídlovými balkónovými dveřmi na terasu při bytové jednotce objektu rodinného domu.

 

3.bytová jednotka (západní strana domu)

První nadzemní podlaží (přízemí) bytu je řešeno jako denní část rodinného bytu společně s technickým zázemím celého objektu. Ze vstupního zádveří v objektu rodinného domu se čelně vstoupí do samostatné střední chodby, která tvoří propojovací prvek mezi ostatními místnosti přízemí a současně je otevřeně propojeno s prostorem obývacího pokoje s kuchyňským koutem v kterém je umístěno jednoramenné schodiště jedenkrát zalomené o 90° s pozvolně lomenými stupni vedoucí do podkroví rodinného domu. Ostatními místnostmi přízemí se rozumí sprcha s WC, technická místnost pod schodištěm s kotlem na vytápění, pokoj a obývací pokoj s kuchyně a jídelnou. Z místnosti obývací pokoj je orientován výstup velkými jednokřídlovými balkónovými dveřmi na terasu při bytové jednotce objektu rodinného domu.

Druhé nadzemní podlaží bytové jednotky je řešeno jako noční část. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v podkroví. Ostatními místnostmi se rozumí tři samostatné prostorné ložnice (pokoje) a koupelna a samostatná místnost WC. Z podkroví je rovněž orientován vstup do podkroví nad středním traktem domu společného se první bytovou jednotkou. Středový podkrovní trakt obsahuje rovněž samostatnou místnost WC.