Rodinný dům Odolena Voda

Vstup na pozemek jakož i vjezd pro osobní automobil a následně do garáže a na venkovní kryté stání je orientován z přilehlé ulice ze západní strany pozemku. Vstup do objektu rodinného domu na úrovni 1.NP je otočen ve směru od strany jižní. Na pozemku je umožněno parkování celkem min. pro 3 osobní automobily (1x garáž a 2x na venkovním prostranství na pozemku). Suterénní část domu je řešena jako technické podlaží a tedy s technickou místností pro kotel a ohřev TUV,  dva sklady, komora, dílna a garáž pro osobní automobil. Suterén je přístupný jednak ze zahrady garážovými vraty a dveřmi od strany zastřešeného venkovního stání a jednak po vnitřním schodišti vedoucí do přízemí rodinného domu.

První nadzemní podlaží (přízemí) je řešeno jako denní část rodinného domu. Ze vstupní předsíně v objektu rodinného domu, které je výškově sníženo o dva schodišťové stupně se vpravo projde do střední chodby celé přízemní části rodinného domu z které jsou orientovány vstupy do ostatních místností a prostor přízemí rodinného domu. Ostatními místnostmi se rozumí jednak vstupy na obě schodiště vědoucí do 1.PP a do podkroví domu a dále pak do samostatného WC, koupelny, 2x pokoje, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje.

Druhé nadzemní podlaží objektu je řešeno jako noční část domu. Obsahuje tedy chodbu nad výstupním schodištěm se vstupy do ostatních místností v podkroví. Ostatními místnostmi se rozumí pět samostatných pokojů ,samostatná koupelna a samostatná místnost WC.