Kontakty

Ing. Milan Grubauer
Hlavní č. p. 159
250 64 Měšice u Prahy

mobil: 606 309 268

email: info@grubauer-projekty.cz

Příjezd do sídla firmy:

1. ve směru od Prahy
Z hlavního města Prahy je nutné vyjet po dálnici D8 (ulice v Holešovických) ve směru z Holešovic na Teplice. Po výjezdu z Prahy (stále po dálnici) minete odbočku na Prahu-Prosek, následně na Prahu-obchodní zóna Letňany, Prahu-Čakovice a za čerpací stanicí OMV po cca 1km je odbočka na Mělník. Zde vyjedete na silnici I.třídy a pojedete stále ve směru Mělník. Projedete příměstskou částí Prahy – Březíněves a po 3km projedete obcí Líbeznice. Na konci obce Líbeznice (stále směr Mělník) nad čerpací stanicí odbočíte mírnou odbočkou doprava směr Měšice, Brandýs nad Labem. Po příjezdu do Měšic (po cca 2km) přejedete železniční viadukt a cca po 300m je křižovatka s označením vpravo na Třeboradice, Čakovice a vlevo na Novou Ves, Zlonín. Rohový dům přímo na křižovatce při odbočení vlevo na Zlonín je sídlo firmy.

2. ve směru od Mělníka (popř. Neratovice)
Již z Města Mělník pojedete po silnici I.třídy směr Praha (průjezd obcemi Kelské Vinice, Větrušice, Byškovice-zde přípoj z Neratovice, Tůmovka) až přijedete k označené odbočce vlevo na Měšice. Po příjezdu do Měšic (po cca 2km) přejedete železniční viadukt a cca po 300m je křižovatka s označením vpravo na Třeboradice, Čakovice a vlevo na Novou Ves, Zlonín. Rohový dům přímo na křižovatce při odbočení vlevo na Zlonín je sídlo firmy.

3. ve směru od Brandýsa nad Labem
Z Brandýsa nad Labem je nutné vyjet směr Kostelec nad Labem. Na konci Brandýsa po minutí na levé straně čerpací stanice Benzina je nutné po cca 500m odbočit vlevo ve směru na Polerady. 2km za obcí Polerady se napojíte vlevo na přípoj z Kostelce nad Labem a pojedete směr Mratín. Mratín projedete celý bez odbočování po jedné silnici a 2km za Mratínem přijedete do Měšic. Kde po cca 800m je křižovatka s označením vlevo na Třeboradice, Čakovice a vpravo na Novou Ves, Zlonín. Rohový dům přímo na křižovatce při odbočení vpravo na Zlonín je sídlo firmy.